+90 236 313 71 84
Mitsubishi SRK35ZSP-W 12000 BTU İnverter Klima

Mitsubishi SRK35ZSP-W 12000 BTU Trend Serisi Duvar Tipi Klima

SKU: SRK35ZSP-W

Mitsubishi Trend Seri, 12000 Btu/h kapasiteli, R32 gazlı, A+++ sınıfı SRK35ZSP-W inverter klima.

Çekici ve Fonksiyonel tasarım

Mitsubishi Heavy ZSP serisi klimalar hem fonksiyonel hem de çekici tasarımlarıyla konforlu ve ekonomik çözümler sunar. Yeni Nesil Çevre Dostu R32 soğutucu akışkan ile split klimalar artık daha verimli, tek bileşenli olduğu için kullanımı ve geri dönüşümü daha kolaydır., ozon tüketme potansiyeli (ODP) O'dır. R410A'ya kıyasla daha üstün enerji verimliliğine sahiptir. Küresel sınma potansiyeli R410A'nın 1/3'ü kadardır. R410A'ya kıyasla daha az gaz şarjı gerektirir.

Konfor İçin Ön Çalışma

Klima daha önce ayarladığınız çalışma saatinde 60 dakika önce oda sıcaklığını kontrol etmeye başlar. Gerekirse zamanlayıcıdan ayarladığınız saatten biraz önce çalışmaya başlayabilir ve istediğiniz saate odanız en ideal sıcaklığa erişmiş olur.

Mitsubishi Klima Kendi Kendini Temizleme Özelliği

Mitsubishi Heavy Trend Serisi Duvar Tipi Split Klimalar yeni ileri teknolojimiz sayesinde ısıtma ve soğutma çalışma aralığı genişletilmiştir. -15 oC ye kadar ısıtma ve soğutma yapabilmesi sayesinde düşük sıcaklıklarda bile çalışmaya devam eder.

Yüksek Verimlilik

İnverter sürücülü bir sistem, sabit hızlı sistemlere göre birçok performans avantajına sahiptir. Örneğin, değişken kompresör hızı, ilk kalkıştan sonra hızlı ısıtmayı sağlar ve ayarlanan sıcaklığı daha iyi korur. Klima daha sonra enerji tasarrufu sağlamak ve konfor koşullarını korumak için kompresör hızını düşürebilir. Ayrıca kompresör doğru akım (DC) ile çalıştığından daha yüksek performans ve tasarruf sağlar.

Sessiz ve Konforlu

Arda Soğutma Mitsubishi Heavy Industries'in özgün ve şık tasarıma sahip klimaları kusursuz kapasite kontrolü ve üstün hava akışı ile sessiz ve aynı zamanda verimli çalışır.

Anti - Mikrobik Fan

Anti-mikrobik özellikleri ile ortama temizlik ve güven getirir. Anti-mikrobik fanın iyileştirici özelliği ile direnen küf, bakteri ve mikroplar sistemi güvenli ve temiz tutacak sekilde giderilir. Cihaz çalışmadığı durumda oluşabilecek olan kötü kokuların önüne geçilmiş olur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Nominal Soğutma Kapasitesi (Min/Max) BTU/h 10922 (3071 – 12624)
Nominal Isıtma Kapasitesi (Min/Max) BTU/h 12283 (3412 – 15695)
Güç Tüketimi (Soğutma/Isıtma) KW 0.91/0.93
SEER (Soğutma) 7.3
SCOP (Isıtma) Orta / Sıcak İklim 4.4/5.7
Enerji Sınıfı (Soğutma) A++
Enerji Sınıfı (Isıtma) Orta / Sıcak İklim A+/A+++
Yıllık Enerji Tüketimi (Soğutma (kWh/yıl)) 154
Yıllık Enerji Tüketimi (Isıtma (kWh/yıl)) Orta / Sıcak İklim 995/884
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sosyal Medya

Arda Soğutma
Mitsubishi Klima

Mobil Menü